2917_06_28_standUp2017_poster_web_picasso

10 липня о 19:00 запрошуємо на “STAND-UP SHOW: ВІДВЕРТО ПРО ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК”, яка відбудеться у PICASSO Club (клуб Пікассо). Stand-up – це жанр у якому говорять правду, але з гумором. Якщо ви хочете відчути себе вільним, кинути виклик буденним звичним справам, поглянути на своє життя під веселим і іронічним кутом, тоді ми чекаємо на Вас.

Про чоловіків та жінок сказано багато, але… Ми не відкриватимемо нові горизонти, просто ще раз покажемо простоту та складність стосунків між нами. Головне без напруги та через жарт, що ще потрібно?

Трішки про команду. Для кожного з нас – це експеримент, який почався рік тому. Ми вийшли на сцену, щоб перестати боятись, щоб стати сміливішими. Stand-up має свої закони: відверто і без сумнівів. Це не безглузде комікування, а суворий світ у якому або все, або нічого. Нічого просто так не трапляється. Ми запрошуємо знову поринути з нами у екстремальність та шаленство: когось вперше, когось вкотре. Ми – це Олег Сікиринський, Мар’яна Фехтель, Роман Мартин, Олеся Галканова-Лань.

Відпочиньте з нами, будьте з нами, напружтесь, розслабтесь, смійтесь та плачте… Отже: 10 липня у клубі Пікассо (Львів, вул. Зелена) початок вечірки о 19:00; початок шоу о 20:00; початок дискотеки о 22:00


Stand-up show від Мар’яни Фехтель
https://www.youtube.com/watch?v=wsHG50qnSQg

Stand-up show від Олесі Галканової
https://www.youtube.com/watch?v=nwXsaGiKeNg

Stand-up show від Олега Сікиринського
https://youtu.be/Mx2dwMp4cIA