2

Іспанія – рок-гурт, який створили гітарист гурту СКРЯБІН Олексій Зволинський та фіналіст Голосу Країни Аніс Еттаєб

У новоствореному бек-сайд проекті беруть участь друзі засновників ІСПАНІЇ – музиканти відомих українських гуртів. Віктор Корженко – барабанщик ТНМК – давній друг Льоші Зволинського. Ще у 1995 році вони разом творили музику в одному київських рок-гуртів. Певний час Вітя Корженко був барабанщиком гурту СКРЯБІН. Бас-гітаристом на перший виступ гурту був запрошений Сергій Іофик – учасник колективу Грін Грей, а в минулому звукорежисер гурту СКРЯБІН. Також, на виступах до гурту ІСПАНІЯ долучається бас-гітарист Євгеній Гусак.

В грудні 2016 року гурт ІСПАНІЯ заявив про своє існування, розмістивши в інтернеті live-відео, в якому прозвучала українська версія сатиричної пісні «Фіаско» російського гурту «Ленінград». «Етимологія українського матюка» – перша робота гурту, який пообіцяв своїм друзям та шанувальникам створювати щиру музику про людей і для людей.

За перший рік свого існування гурт ІСПАНІЯ уже зіграв близько десятка концертів, опублікував сім синглів, запустив власний сайт, та анонсував випуск першого альбому.

ІСПАНІЯ – вільна музика, щирий рок, і ще купа емоцій, яких не має на клавіатурі))) тому, щоб взнати, “що ми таке” треба просто побувати на нашому концерті.

3 грудня 2018 у львівському клубі Пікассо відбудеться вечірка Anis Birthday Session.

Головний гість – гурт Іспанія!

Понеділок ще ніколи не був таким легким