viber image

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ГУРТУ “ЦВІТ КУЛЬБАБИ”?
1. Послухати цікавий і позитивний фолк.
2. Гуморні тексти і запальні ритми.
3. Зарядитися енергєю сонячних кульбаб.

8 грудня клубі Picasso відбудеться концерт колоритних і вибухових хлопців з колективу “Цвіт Кульбаби”. Ця професійна команда музикантів об’єднана шаленою любов’ю до фолку і готова заразити нею кожного!

Пісні гурту “Цвіт Кульбаби” – це музичний стиль українського етно-фолк-року. У кожній композиції відчувається драйвова енергія, яка надихає і наповнює. Історія колективу початку 10 років тому. Уже в 2009 році відбувся їх дебютний концерт і перша участь у фестивалі. І хлопців тут чекає успіх. На “Червоній Руті” вони перемагають у рок-номінації з треком “Катерина”.

У цьому ж році група вперше їде виступати за кордон – до Польщі. А в 2012 році виходить дебютний альбом команди під назвою “Рижа” і перший відеокліп. У 2015 “Цвіт Кульбаби” оновлює пісню “Королєва”… І вона б’є всі рекорди! Кліп на цю композицію набрав майже 1,5 мільйона переглядів на каналі Youtube. У тому ж році колектив виступив із сольним концертом в Торонто.

Група не втомлюється радувати шанувальників концертами і новими треками. Один з них – “ПоБарабану”. Але, звичайно, ніякі записи і кліпи не зрівняються з живими виступами! Так що бути всім обов’язково! Місце зустрічі: 8 грудня клуб Picasso.

Відкриття клубу о 18:00

Початок концерту о 19:00