meri-lviv-14-lyutoho-klub-picasso

14 лютого у львівському клубі Picasso відбудеться великий святковий концерт популярного українського рок-гурту «Мері». Всі пісні, від яких щемить серце, — «Сестра», «Ромео», «Меридіани», «Kiss на Біс», «Малятко», Miss — і багато інших хітів прозвучать цього вечора для милих дам.

У творчій скарбничці групи «Мері» — чотири альбоми. Перший з них, «Меридіани», був, до речі, презентований в грудні 2007 саме в клубі Picasso. Так що для колективу це — знакове місце і, напевно, музикантам захочеться поділитися з залом своїми переживаннями — тут і зараз. Впевнені, емоційний відгук залу не змусить себе довго чекати. І якщо вам захочеться співати, танцювати або просто помовчати, ледь стримуючи сльози, — просто будьте собою.

Віктор Винник та група «Мері» вже багато років дарують свої чесні, красиві і відкриті пісні українській та зарубіжній публіці. Концерти колективу з успіхом проходили не тільки в Україні, але і в Європі і Америці.

У репертуарі групи багато романтичних композицій, а також патріотичних пісень, присвячених українським військовим. Кліп на одну з них — «Про них» — Віктор Винник та його команда презентували в жовтні 2017, напередодні Дня Захисника України.

Побачимося!

Квитки можна придбати тут: https://cshow.biz.ua/meri-lviv-lviv/