Lviv_Afisha_LCA_kontsert_04_11_TurLCA

Гурт LCA

Зустрічай вперше з сольним концертом «LCA» у Львові!

«Кращий музичний урбан проект України – LCA, вирушає у всеукраїнський тур.

Їх музика створюється в гаражі і звучить на топових радіостанціях СНД, ЄВРОПИ ТА США.

Вони – автори саундтреків до фільму #SELFIEPARTY і фіналісти конкурсу кращих музичних продюсерів від Timbaland. У клубній сфері їх прозивають “Club banger” (клубний вибух), так як LCA використовують лайв гру на клавіатурі і бітмейкер в поєднанні з голосом автотюну, що робить їх шоу незабутнім.

ТИ просто зобов’язаний відвідати головну урбан подію року.
# ТурLCA стартує 4 листопада у Львові і триватиме більше місяця. Група відвідає 10 міст України та потрясе всіх своїм грандіозним шоу: драйвові ритми і хореографія, якісний саунд, лайв гра на бітмейкер, синтезаторі і приголомшливі звуки електронного голосу.

LCA – англомовна група з Києва, заснована в 2012 році, що поєднує у своїй музиці такі стилі, як Hip-Hop / R & B, Trap, EDM

11/07/16 LCA випускають свій перший масштабний альбом GLORY ROAD під крилом американського рекорд лейблу SMG Records (Sony Red).

Альбом, який був створений в гаражі, всього за пару днів після релізу набирає Топові позиції в інтернеті, а так само штормить радіостанції Світу. Трек “Do my Thang” в перший же день очолив чарт ITunes Україна.

В обоймі групи безліч хітів таких як: Young & Wild (#SELFIEPARTY), Curtain Falls, Selfie, Do my thang а так само 2 мікстейпи і новий альбом #GloryRoadEP. »