CJNGyzodB6U

Шосте чуття

Гурт «Шосте Чуття» святкує 6 років! Відвідайте Великий сольний концерт, який стане яскравою подією осені-2016 у Львові! На вас чекають найпопулярніші пісні гурту – «Скаже вона», «Давай, давай», «Студентські роки», «Христинка», «Знай, пам’ятай» та багато інших.

Гурт «Шосте Чуття» запрошує Вас відсвяткувати разом 6 років творчості! Нові та улюблені пісні, драйвова музика, сюрпризи та флешмоби (які стануть одною із родзинок заходу), зроблять цей вечір неповторним. Темпераментна та запальна музика, від якої ніхто не встоїть на місці, слова пісень, що пробуджують справжні почуття та не залишають байдужими, і звісно живий звук. Це варто побачити та відчути! Музика, яку творять учасники гурту, у суботу, 29 жовтня, сколихне клуб «Пікассо» та все місто Лева.

Кожна пісня гурту має свою історію, музиканти своєю інтуїцією (тим самим «шостим чуттям») роблять її особливою і вже протягом 6 років дарують своїм слухачам. Енергійні й талановиті учасники гурту провели багато концертів та відвідали відомі фестивалі, такі як: «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Зашків», «Підкамінь», «Razomfest», «Lviv Tattoo Fest», «Ї», «Тарас Бульба», «Червона рута».

На рахунку колективу два студійні альбоми та три професійні кліпи. Це буде особливий концерт гурту «Шосте Чуття», сповнений найрізноманітнішими емоціями і наповнений як відомими піснями, так і зовсім новими композиціями. «Шосте Чуття» запалить кожного з вас своєю енергією і цей вечір стане незабутнім!

Квитки: https://gastroli.ua/tickets/shoste-chuttya/buy