Вітаємо Вас у клубі Picasso!

Правила клубу!

Шановні відвідувачі, мета клубних правил – створення найбільш безпечних, оптимально комфортних умов для відпочинку в клубі та підтримання дружелюбної і доброзичливої атмосфери.

Нічний клуб Picasso працює з 22:00. Час роботи закладу корегує керівництво закладу.

Вхід в клуб неповнолітнім особам – заборонений. Дозволяється:

Дівчатам – від 18 років

Хлопцям – від 20 років

Право на вхід до клубу мають особи, які придбати вхідних квиток у касі клубу. Вхідний квиток є одноразовим. У разі, якщо ви покинули заклад і бажаєте повернутись, вам потрібно придбати повторно вхідний квиток у касі клубу.

Працівники охорони мають право відмовити у вході в клуб особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, ступінь якого керівництво клубу визначає на власний розсуд, мають неохайний вигляд, одягнені у спортивний одяг, також не допускається вхід і перебування в клубі без взуття (адміністрація клубу залишає за собою право оцінювати відповідність зовнішнього вигляду відвідувачів відповідно до формату закладу. Виняток становлять тематичні вечірки, на яких допускається даний Dress code.

Якщо ви виглядаєте молодше свого віку – надайте документ, який засвідчить ваш вік (паспорт, водійські права та ін.). Керівництво закладу залишає за собою право заборонити клієнтові вхід без пояснення причин.

Відвідувачі клубу та їхні особисті речі можуть бути оглянуті працівниками охорони закладу з метою забезпечення безпеки відвідувачів клубу. У разі відмови пройти цю процедуру адміністрація має право відмовити в доступі в клуб.

У приміщенні клубу забороняється: палити, приносити з собою спиртні напої, продукти харчування, колючі, ріжучі предмети, наркотичні засоби, вогнепальну зброю, вибухові речовини та пристрої, спецзасоби, самостійно використовувати музичну та інше обладнання клубу, входити на території, які призначені для службового користування.
Якщо поведінка відвідувача перешкоджатиме роботі персоналу чи відпочинку інших відвідувачів, він буде змушений покинути заклад. Також керівництво закладу залишає за собою право відмовити такому клієнтові у подальшому відвідуванні клубу Picasso.

Відвідувачі мають можливість попередньо зарезервувати столик, вартість яких встановлюється у відповідності до клубної події чи концерту. У разі, якщо зарезервований столик не був зайнятий відвідувачами в обумовлений термін, адміністрація має право надати його іншим гостям.

Вхід в клуб у верхньому одязі – заборонений. В приміщенні клубу працює гардероб на безоплатній основі. Клуб не несе відповідальності за гроші та цінні речі, які були залишені у одязі, який був зданий у гардероб.

За втрату номерка від гардероба, розбитий посуд, пошкодження майна та порушення санітарних норм стягується плата, розмір якої визначається керівництвом клубу.
Забороняється перебувати на сцені без дозволу керівництва клубу.

Забороняється спати в клубі.

Вхід з тваринами – заборонений.

Будь-яка несанкціонована торгівля на території клубу – заборонена.

Відвідуючи клуб, ви погоджуєтеся брати участь у можливій фото- і відеозйомці, теле- або радіотрансляції заходу в якості відвідувача і дозволяєте клубу використовувати фото-, відео- і аудіозаписи з вашою участю будь-яким способом (розміщення у соціальних мережах клуба, веб-сайті і т.д.).

Ми завжди раді допомогти і готові відповісти на ваші запитання.

З повагою,
Керівництво Picasso club