Концерт-хол Picasso

Зал концерт-холу Picasso за формою нагадує традиційний амфітеатр зі сценою-трансформером і всім необхідним звуковим і світловим обладнанням. Під час проведення концертних виступів зал може вмістити до 700 людей. Для артистів надається комфортабельна гримерна з автономним входом. Невеликий список артистів, які виступали на нашій сцені: Inna, Morandi, Sonique, ONUKA, Mr. President, Ray Horton, Dj Rico Tubbs (Bomfunk MC’s), Budka Suflera, Сергій Притула, Ляпис Трубецкой, Борис Гребенщиков (Аквариум), Miyagi & Эндшпиль, Лесь Подерв’янський, Скрябін, Брати Гадюкіни та багато інших!

Обладнання для концертів

Оренда клубу для проведення корпоративних заходів

У Picasso, Ви можете провести корпоративні зустрічі та свята: банкети, фуршети, семінари, конференції, презентації, корпоративні вечірки, дні народження, весілля. Ціни відрізняються своєю демократичністю і доступні для самих різних бюджетів. Ми можемо розмістити до 200 людей у банкетному або до 700 у фуршетному форматах.

Особливістю нашого закладу є те, що Вам не потрібно під Ваш захід шукати окремо звукове або світлове обладнання, у вартість оренди це вже включено. Крім того, включена робота ді-джея, офіціантів, барменів, працівників охорони, прибиральників та іншого персоналу.
Якщо у Вас немає досвіду організації корпоративних заходів, ми можемо Вам допомогти у цьому. Ми надаємо послугу організації заходів «під ключ». Ми співпрацюємо тільки з найкращими ведучими, гуртами, фотографами і т.д.

Вас приємно здивує меню

Ми пропонуємо страви європейської, старольвівської кухні, а також традиційні страви і делікатеси української кухні. Отримати насолоду можна від фірмових коктейлів, приготованих в барі. Гостей обслуговують професійні кухарі, офіціанти та бармени. Є широка коктейльна карта, винна карта, а також великий вибір напоїв на різні смаки.

Організація заходів займає особливе місце в нашому клубі. За допомогою наших професіоналів ви зможете втілити задумане в реальність і провести ваш захід на вищому рівні. Зверніться за додатковою інформацією за тел.: 093-109-20-97

 

Схеми розміщення столів

Логотип клубу можна завантажити тут: Логотип Picasso Club