Концерт-хол “Picasso club”

Зал концерт-холу “Picasso” за формою нагадує традиційний амфітеатр зі сценою-трансформером і всім необхідним звуковим і світловим обладнанням. Зал дозволяє максимально зручно розмістити гостей в будь-якому форматі. Приміщення розділене на два яруси, окремо є кальян-зал та паб. Під час проведення концертних виступів зал може вмістити до 700 людей. Для артистів надається комфортабельна гримерна з автономним входом. Всі можливі варіанти розміщень залежать лише від ваших уподобань. Концерт-хол “Picasso” може вирішити за вас всі організаційні питання швидко і якісно, ​​незалежно від запланованого вами бюджету корпоративного святкування.

Обладнання для концертів

Вигідна оренда залу

Щоб орендувати концерт-хол “Picasso”, вам необхідно всього лише попередньо зв’язатися з нашими менеджерами. Вас приємно здивує вартість у поєднанні з бездоганним сервісом. В концерт-холі “Picasso” вам допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант банкетного, що припускає розміщення до 200 гостей або фуршетного меню, що дає можливість розмістити до 350 запрошених.

Концерт-хол “Picasso” пропонує таку послугу, як захід “під ключ”. Скориставшись орендою нашого залу для проведення корпоративу, ви маєте можливість замовити такі додаткові послуги, як професійні ведучі свята,  спецефекти та фотозйомка. У “Picasso”, ви зможете провести корпоративні зустрічі та свята: фуршети, семінари, конференції, презентації, корпоративні вечірки, дні народження, весілля. Ціни відрізняються своєю демократичністю і доступні для самих різних бюджетів.

Вас приємно здивує меню

Ми пропонуємо страви європейської, старольвівської кухні, а також традиційні страви і делікатеси української кухні. Отримати насолоду можна від фірмових коктейлів, приготованих в барі. Гостей обслуговують професійні кухарі, офіціанти та бармени. Є широка коктейльна карта, винна карта, а також великий вибір напоїв на різні смаки. Організація заходів займає особливе місце в нашому клубі. За допомогою наших професіоналів ви зможете втілити задумане в реальність і провести ваш захід на вищому рівні.

Схеми розміщення столів

Зверніться за додатковою інформацією за тел.:

093-109-20-97